Partneri

Hlavný partner

Travel.Sk a reisen.sk

travel+reisenCestovná agentúra Travel.Sk je internetový predajca zájazdov, v roku 2015 vstupuje do svojej 12. sezóny. Na adrese Travel.Sk v jednom vyhľadávacom rozhraní združuje ponuku renomovaných cestovných kancelárií pôsobiacich na Slovensku, obľúbené sú najmä letné last minute dovolenky – letecké zájazdy zo slovenských letísk kupované na poslednú chvíľu. Na stránkach reisen.sk sú dostupné zájazdy organizované najväčšími rakúskymi a nemeckými touroperátormi, klienti využívajú najmä širokú ponuku leteckých zájazdov do celého sveta s odletmi z Viedne. www.travel.sk a www.reisen.sk


Partneri

Gemerka

gemerka_300_300pxMinerálna voda Gemerka pramení v panenskej prírode nedotknutého Gemera. Svojím zložením patrí medzi unikátne prírodné dedičstvo. Nesie v sebe ideálny obsah magnézia a vápnika v optimálnom pomere 1:3 pre ich najefektívnejšie vstrebávanie. Vďaka svojmu zloženiu vhodne dopĺňa dennú potrebu dvoch životne dôležitých minerálov, udržiava organizmus v rovnováhe a pomáha tak zvládať každodenný stres a únavu. Je mimoriadne vhodná ako pre aktívnych a športujúcich ľudí, tak aj pre tehotné a dojčiace ženy.

 

J&T Banka

Untitled22J&T Banka patrí medzi najrýchlejšie rastúce banky v regióne. Je lídrom v oblasti privátneho a investičného bankovníctva. Vytvára unikátne investičné príležitosti s najvyššou mierou individuálneho prístupu. Aktívne podporuje projekty v oblasti umenia, vzdelávania, vedy, výskumu a startupových inovácií. Spoločne s českou J&T Bankou, ruskou J&T Bank Zao, J&T Bank & Trust Corporation so sídlom na Barbadose a Poštovou bankou je súčasťou bankového a finančného holdingu J&T Finance Group SE.

 

Designer Outlet Parndorf

parndorf_4c_ISO_V2

Objavte najobľúbenejšie dizajnérske značky zľavnené o 30 % až 70% počas celého roka. Komplex Designer Outlet Parndorf, sa nachádza v prekrásnom  prírodnom regióne Neziderského jazera, len 30 minút od Bratislavy. V 130 dizajnérskych predajniach nájdete produkty pre každý štýl: od legendárnych značiek ako Prada, Armani, Bally a Gucci cez športové značky ako Nike až po obľúbené módne vychytávky ako  Guess, Diesel a Desigual.

 

Avon

Avon_Brand_Logo_300px sirkaAVON, spoločnosť pre ženy, je poprednou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou s ročným obratom takmer 11 mld. dolárov. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja svoje výrobky predáva prostredníctvom viac ako 6 miliónov aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky AVON sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Viac o spoločnosti a produktoch AVON sa dozviete na www.avon.sk.

 

Logo_Orange_OKOrange

Orange je vedúcou telekomunikačnou spoločnosťou a najväčším mobilným operátorom na Slovensku. Ako prvá prišla s mobilom za korunu, aby so svojimi blízkymi mohol telefonovať každý. Zaviedla sekundovú tarifikáciu, aby spolu zákazníci hovorili čo najvýhodnejšie. Priniesla nekonečné hovory, možnosť volať Navzájom zadarmo a bezplatne využívať 4G sieť. Je jedinou spoločnosťou na Slovensku, ktorá sa umiestnila šesťkrát po sebe na stupni víťazov rebríčka Firma roka, ktorý každoročne zostavuje ekonomický týždenník Trend.

 

Bubbleology

Bubbleology_bezclaimu_300px sirkaRevolúcia neobyčajného čaju. Bubble tea predstavuje širokú škálu osviežujúcich ochutených čajov v dvoch základných verziách: ovocné alebo mliečne bez laktózy. Tieto nápoje sa podávajú studené alebo teplé a pridávajú sa do nich tapiokové perly, praskajúce guľôčky alebo želé, ktoré môžete zjesť pomocou hrubej slamky! Vychutnajte si špeciálne a limitované edície, ktorých základom je vždy čaj bohatý na antioxidanty. Je to zdravý nápoj a navyše vás pobaví!

 

MasterCard

mastercard_brand_300pxxMasterCard je jednotka v inteligentných, pohodlných a bezpečných platbách. Prevádzkujeme najrýchlejšiu sieť pre spracovanie platieb, ktorá prepojuje spotrebiteľov, finančné inštitúcie, obchodníkov, vlády a podniky vo viac než 210 krajinách celého sveta. Naše produkty a riešenia ešte viac uľahčujú, zabezpečujú a zefektívňujú každodenné činnosti – napríklad nakupovanie, cestovanie, podnikanie a hospodárenie s financiami. Prostredníctvom našich aplikácií môžete platiť aj na internete a smartfónmi. www.mastercard.sk

 

ANRAcar

ANRAcar-logo_300pxANRAcar na Panónskej ceste 45 v Petržalke si získal od svojho založenia v roku 1997 povesť jedného z najlepších predajcov automobilov na Slovensku. V súčasnosti je referenciou v oblasti predaja  a servisu značky NISSAN – automobily plné technologických inovácií: Micra, Juke, rodinný Note a Pulsar, crossover Qashqai, či obľúbené SUV X-Trail. V ANRAcar získate niečo viac, než len bežnú ponuku. Štandardom sú krátke čakacie doby a služby na vysokej úrovni. www.nissan-panonska.sk

 

Lindex

Lindex_red_F_sRGBLindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 480 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 6 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Bory Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina, OC Optima Košice, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com. Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex, nájdete tiež na www.lindex.com.

 

Adidas

adidas 300_300pxAdidas formuje svet športu už viac ako 80 rokov, vývojom inovačných a štýlových športových produktov. V súčasnej dobe je adidas svetovým lídrom v oblasti športových potrieb, so svojimi značkami postavenými na vášni pre výkon a športový životný štýl a ponúka široké portfólio produktov v kľúčových kategóriách futbal, beh, tréning, outdoor, basketball, ako aj lifestylovú módu pod značkou adidas Originals.

 

Hotel Arcadia

Arcadia_300pxŠtýlový boutique hotel ARCADIA Bratislava je situovaný priamo v srdci historickej Bratislavy. Ponúka 33 luxusných priestranných izieb zariadených s vyberaným vkusom a zmyslom pre detail. Hotelová reštaurácia L‘Olive je jediná bratislavská reštaurácia, kde nájdete trendové menu pripravené na tému Moderná slovenská kuchyňa. Tri historické konferenčné priestory s plným denným svetlom a bezplatným vysokorýchlostným internetom sú ideálnym miestom pre podujatia rôzneho druhu od 15 do 120 osôb. Kompletnú starostlivosť o telo a myseľ ponúka Arcadia Spa.

 


 

Mediálni partneri

food.logo

funradio_logo

pcrevue2015-2-1

unimedia_logo

zoznam_color_rgb

lafemme_logo

 


 

         Kreatívna podpora                        Technická podpora

rolandtorsten_cmyk_black

logo-webikon-new


Organizátor projektu

 

mediain