Fotky z galavečera

Svet blogerov je farebný, inšpiratívny, veselý, spontánny a tredový. Taký bol aj galavečer #BLOGERROKA 2015, ktorý sa konal v piatok 13. mája 2016 v Grand Hotel River Park v Bratislave. Pozvaní finalisti a ich najbližší, partneri projektu, porotcovia a médiá sa ako prví dozvedeli, kto sa stal top blogerom/vlogerom v 10 kategóriách.

Rebríček TOP blogov v desiatich kategóriách

Elitný rebríček najlepších  blogov na Slovensku je zoradený na základe získaných hlasov od odbornej poroty. Všetkým finalistom a víťazom druhého ročníka celonárodnej súťaže #BLOGERROKA blahoželáme.

Kto získal divokú kartu?

V tomto ročníku súťaže mali možnosť známe tváre a odborníci v daných kategóriách udeliť Divokú kartu tomu blogu – vlogu, ktorý sa nedostal vďaka hlasom od fanúšikov do top 6, ale na základe spoločenského prínosu, kvality a atraktivity blogu jednoznačne patria do TOP 7! Pozrite si zoznam divokých kariet.

Divoká karta plná známych osobností!

  Novinkou tohto ročníka súťaže #BLOGERROKA 2015 je, že do porotcovstva Divokej karty zasadli profesionáli a obľúbené osobnosti mediálneho sveta.

Po 9 dňoch súťaženia to tu žije!

Do projektu #BLOGERROKA 2015, ktorý odštartoval len pred pár dňami, sa prihlásilo viac ako 340 blogerov a počet pridelených hlasov presiahol 13 036.

Súťaž #BLOGERROKA 2015 začala!

Od dnes majú slovenskí blogeri možnosť bojovať o titul BLOGER ROKA 2015. Svoje blogy môžete nominovať do 10. apríla 2016. Historicky sa do súťaže #BLOGERROKA 2015 budú môcť zapojiť nielen blogeri, ale i YouTuberi.