Partneri

Hlavný partner

BR_bubbleology

Bubbleology ako čerstvý držiteľ ocenenia SUPERBRANDS Slovakia 2016. Značka Bubbleology bola založená v srdci Londýna, vo štvrti Soho, v apríli 2011. V súčasnosti má táto značka širokú sieť svojich čajových barov po celom svete.

V rámci Európy je práve najväčšia koncentrácia pobočiek v Slovenskej a Českej republike. Bubbleology patrí medzi fenomény dnešnej doby. Je to prepojenie tradičného čaju a modernej gastronómie v podobe netradičných chutí a kombinácií. Základom všetkých Bubbleology nápojov je kvalitný sypaný zelený alebo čierny čaj.

Zákazník si v súčasnoti dokáže namiešať až 2 600 kombinácií v ovocnej či mliečnej forme. Nápoje sú obohatené o praskajúce guľôčky obalené v morskej riase, želé rôznych príchutí či tapioku – obľúbená dezertná surovina ázijských krajín.

Značka Bubbleology si za svoju krátku existenciu vyslúžila ocenenie marketingových odborníkov v kategórii „Uvedenie nového produktu za rok 2011“. V dnešnej dobe patrí značka Bubbleology k najrýchlejšie sa rozvíjajúcim spoločnostiam. Otvorený je ruský trh, švajčiarsky a slovenský trh. Pripravuje sa Kuvajt, Spojené arabské emiráty a do konca roka 2015 východné pobrežie USA. Nasledovať bude susedné Maďarsko a Rakúsko.


Partneri

BR_diegoDIEGO je franchise obchodná sieť, ktorá je prítomná na troch európskych trhoch: Maďarsko, Slovensko a Rumunsko. Ich produktovým portfóliom sú laminátové podlahy, koberce, PVC podlahy, záclony, tapety a s tým súvisiaci doplnkový sortiment. Čoraz väčší úspech zaznamenávajú ich vlastné produktové značky Woodstep laminátové podlahy a Tulipo koberce. V ponuke je široký výber produktov, a tak si každý zákazník dokáže nájsť to svoje podľa vlastnej chuti a finančných možností.

 

BR_euroveaEUROVEA je súčasťou modernej mestskej štvrte EUROVEA, ktorá sa nachádza v jedinečnej nábrežnej lokalite v priamom susedstve historického centra Bratislavy. Ponukou najmodernejších kancelárskych, rezidenčných a obchodných priestorov a miest na zábavu a oddych, EUROVEA predstavuje úplne novú a dynamickú destináciu pre ľudí, ktorí v tomto regióne žijú, pracujú a nakupujú. Neoddeliteľnou súčasťou EUROVEA je dvojhektárový nábrežný park s promenádou a nové verejné námestie. EUROVEA bola navrhnutá tak, aby sa stala novým komerčným centrom a zároveň ohniskom spoločenského života v Bratislave.

 

BR_fannFAnn parfumérie – kráľovstvo vôní a krásy…
FAnn parfumérie – sieť parfumérií, ktorá ponúka to najlepšie zo sveta vôní a kozmetiky. Už 25 rokov pravidelne predstavujeme inovácie, trendy a horúce tipy zo sveta krásy. Každý mesiac prinášame na slovenský trh skvelé novinky svetových značiek, ako aj akčnú ponuku vôní a kozmetických prípravkov za zvýhodnené ceny. V ponuke našich parfumérií sa nájde niečo pre každého: najžiadanejšie a najprestížnejšie značky vôní ako Dior, Chanel, Gucci, Dolce&Gabbana, Versace, Bulgari, mladé úspešné značky ako Collistar, či Zippo, vône a prípravky pre mladých ako Puma, Mexx, Christina Aguilera, luxusná pleťová starostlivosť La Prairie, Matis Paris, Juvena of Switzerland, ako aj najširšia ponuka značiek dekoratívnej kozmetiky – od selektívnych výrobkov Lancôme, Dior, Chanel, Estée Lauder po jedinečnú pestrosť semiselektívnych značiek Max Factor, Gosh, Bourjois a ďalších.

 

BR_forbesMagazín Forbes na Slovensku vychádza od roku 2010 a je domácim vydaním biznisového magazínu Forbes USA (patrí k najcitovanejším periodikám ). Zameriava sa na biznis, inovácie, investície, technológie, kultúru a životný štýl. Známy je aj vďaka rebríčkom úspešných ľudí a spoločností. Až 80% obsahu tvoria domáce témy, v každom čísle prináša exkluzívny rozhovor s osobnosťou slovenského biznisu. Forbes Slovensko vychádza v náklade 20 000 ks mesačne.

 

BR_GHRPGRAND HOTEL RIVER PARK, A LUXURY COLLECTION HOTEL, BRATISLAVA
Vstúpte do sveta podmanivého dizajnu, ktorý Vám poskytne maximálne pohodlie a dostatok priestoru počas Vašich pracovných či súkromných ciest.
Grand Hotel River Park sa nachádza priamo na nábreží rieky Dunaj a svojim hosťom ponúka možnosť prejsť sa podmanivou promenádou priamo pred dverami hotela. Vďaka vzdialenosti od viedenského letiska (35 minút autom) je cesta k hotelu mimoriadne pohodlná a hostia môžu využiť aj menej tradičné spôsoby prepravy, keďže k hotelu patrí aj strešný heliport a súkromné mólo. Čerešničkou na torte je ZION SPA LUXURY na najvyššom poschodí hotela s rozlohou 1.500 m2. Okrem bazéna, sáun a plne vybavenej posilňovne si tu môžete dopriať unikátne terapie a masáže s esenciálnymi olejmi z lokálnych bylín či ruží. Reštaurácia River Bank pozýva pochutnať si na starej prešporskej kuchyni s moderným francúzskym šmrncom. Ponúka prierez tradičnou rakúsko-uhorskou kuchyňou, ktorá spája časom overené recepty s modernou prezentáciou a najkvalitnejšími ingredienciami.

 

BR_mastercardMasterCard je jednotka v inteligentných, pohodlných a bezpečných platbách. Prevádzkujeme najrýchlejšiu sieť pre spracovanie platieb, ktorá prepája spotrebiteľov, finančné inštitúcie, obchodníkov, vlády a podniky vo viac než 210 krajinách celého sveta. Naše produkty a riešenia ešte viac uľahčujú, zabezpečujú a zefektívňujú každodenné činnosti – napríklad nakupovanie, cestovanie, podnikanie a hospodárenie s financiami. Prostredníctvom našich aplikácií môžete platiť aj na internete a smartfónmi.

 

BR_mecomMecom pre vás pripravuje originálne receptúry, ktorých inšpiráciu hľadá doma i vo svete. Ako správny patriot, si však dáva záležať aj na tradícii. Ako prvá značka mäsových výrobkov vydal vlastnú knihu receptov Sendviče. Svojou stratégiou i dizajnom sa približuje mladým ľuďom, ktorí majú radi novinky, radi skúšajú nové chute a neboja sa experimentovať. Na sociálnych sieťach komunikuje so svojimi spotrebiteľmi a inšpiruje sa nimi pri tvorbe výrobkov. Hlavnou víziou je stať sa najinovatívnejšou značkou vo svojej kategórii. Misiou značky je byť inšpiráciou pre ostatných.

 

BR_bmwMINI.
Muž, ktorý „zapríčinil“ zrod MINI, v skutočnosti nemal s autami absolútne nič spoločné. Dňa 26. júla 1956 egyptský prezident Gamal Abd el-Nasser znárodnil Suezský kanál. Výsledkom bol náhly nárast cien ropy a benzínu. Cieľ vo Veľkej Británii bol jasný – skonštruovať malý automobil s nízkou spotrebou. Potom prišiel debut Mini v roku 1959, víťazstvo rely Monte Carlo, Britská kráľovná, modelka Twiggy, Beatles, komik Mr. Bean, film Lúpež po taliansky…, prvý oficiálny prejazd automobilu po moste Apollo a shuttle pohára FIFA v Bratislave, Clubovka, Clubman, Rytmus, Filip Šebo, hipsteri,… a túto jar už aj otvorená povaha nového MINI Cabrio. mini.sk

 

BR_moodsGOOD & MOOD, LOKAL & BAKERY, TASTY & COFFEE, FRESH & PASTRY
Moods – bakery & coffee je do posledného detailu prepracovaný koncept, ktorý má vlastný vizuálny, jazykový aj komunikačný štýl. Táto kvalitná sieť coffee shop pracuje s vlastnou značkou blendom kávy, ktorá je pražená renomovaným výrobcom Manufaktúrou Jager Kaffee. Všetky výrobky v našom sortimente pripravujeme sami a prinášame hosťom denne tie najčerstvejšie pečivárske výrobky, či už ide o chrumkavé bagety a chlebíky, alebo krehké koláče a lahodné torty. Značka je dnes stabilná na Slovenskom trhu a vnímaná pod „Dobrou Náladou a lokálnosťou“.

 

BR_visibilityVISIBILITY je jednou z najväčších slovenských digitálnych agentúr. Vznikla v roku 2009. Je zakladajúcou agentúrou Asociácie digitálnych marketingových agentúr SR (ADMA) a kľúčovou partnerskou agentúrou Google. Od roku 2012 má pobočku v Českej republike. V roku 2014 sa dostala ako jediná slovenská spoločnosť do kategórie Rising Stars rebríčka Deloitte – najrýchlejšie rastúce technologické firmy strednej Európy. V roku 2015 dostala ocenenie Deloitte CE Technology Fast 50.

 

BR_zelaniaProjekt Želania je inovatívna komunikačno-marketingová platforma, ktorá pomáha spájať značky s konkrétnymi ľuďmi, ktorí ich chcú. Ukážeme produkt či článok desaťtisícom ľuďom, s ktorými sa vie inzerent znova a znova spojiť, vybudovať si s nimi vzťah, spoznať ich želania a ovplyvňovať ich budúce nákupné správanie.

 

BR_penamSpoločnosť PENAM SLOVAKIA, a.s. patrí medzi najväčšie pekárenské spoločnosti na slovenskom trhu. So svojimi 5 piatimi pekárňami a 4 mlynmi pokrýva trh od západného Slovenska až po východ. Od svojho zrodu v roku 2006 si postupne ukrajovala čoraz väčší krajec zo slovenského pekárenského trhu, a to najmä vďaka svojim zákazníkom, ktorí oceňujú kvalitu pečiva PENAM, a preto ho i radi kupujú. Dnes patrí medzi lídrov na trhu so širokým sortimentom pekárenských, cukrárskych a mlynských výrobkov. Okrem tradičnej pekárenskej produkcie sa PENAM orientuje i na špeciálne rady – exclusive, Natur a FIT deň.


Mediálni partneri

BR_foodMesačník F.O.O.D je zameraný na informácie z oblasti kulinárstva a gastronómie. Je praktickým sprievodcom pre každého, kto rád varí s nápadom, jednoducho, rýchlo a z čerstvých surovín. Časopis ponúka viac receptov z ľahko dostupných ingrediencií, nezabúda na našu tradičnú kuchyňu ani názorné postupy na prípravu zložitejších receptov. Vezme vás do rôznych kútov sveta a objavíte s ním čaro a vôňu cudzokrajných receptov. Ku kľúčovým témam časopisu patria rubriky F.O.O.D. SEZÓNA nabitá jednoduchým, rýchlym varením zo sezónnych a lokálne dostupných surovín.F.O.O.D. DOMA sa orientuje na varenie pre celú rodinu i priateľov a varenie s deťmi. V rubrike F.O.O.D. AKO NA TO sa naučíte pripravovať zložitejšie pokrmy a F.O.O.D. BEDEKER bude vaším sprievodcom po svetových kuchyniach a prinesie inšpiráciu na výber reštaurácií a nápojov. Časopis sa venuje okrem jedla aj dizajnu kuchýň, nábytku, doplnkom a spotrebičom.

BR_funradioFun rádio je druhé najpočúvanejšie komerčné rádio na Slovensku a je tu s Vami už 25 rokov.
Denne si ho naladí 512 tisíc poslucháčov a takmer 71 % poslucháčov Fun rádia je vo veku do 40 rokov. (MML-TGI SR 2015 2.-3.kvartál (30.3.2015 – 13.9.2015)) Fun rádio sa svojím hudobným profilom zaraďuje do kategórie CHR (Contemporary Hit Radio). Funradio.sk je dlhodobo jednotkou medzi rádiovými webmi. Historicky najvyššiu návštevnosť dosiahol web Fun rádia v marci 2015 – 930 654RU. (AIMmonitor 2007 – 2015)

 

BR_zenskywebŽenskýWeb.sk je internetový portál vydavateľstva STAR production, ktorý spája nielen „offline content“ šiestich printových titulov, ale má zároveň aj svoju vlastnú redakciu. Tento rok sa posilnil jeho video obsah a pre návštevníkov je pripravených viacero noviniek.

 

BR_pcrevueTechnologický magazín PC REVUE je určený pre širokú verejnosť. Vychádza už 24 rokov a za ten čas si vybudoval vedúcu pozíciu na trhu médií zameraných na digitálne technológie. Podľa údajov nezávislých prieskumných agentúr má PC REVUE dlhodobo vedúce postavenie medzi odbornými magazínmi, ale aj všeobecnými spoločensko-ekonomickými týždenníkmi a mesačníkmi s prílohou o IT.  Čitateľmi sú bežní spotrebitelia, fanúšikovia hightech, študenti, profesionálni používatelia, manažéri, podnikatelia, startupy, podnikový sektor, verejná správa, malé a stredné firmy, domácnosti, školstvo, IT Pro komunita.

 

BR_pravdaDenník Pravda je celoštátny mienkotvorný titul s najdlhšou tradíciou na Slovensku.
Od roku 2010 je šéfredaktorkou Nora Slišková, zástupcami šéfredaktorky sú Jakub Prokeš, Ingrid Drozdíková, Martin Kováčik a Miroslav Čaplovič. Pravda denne vychádza s prílohou Užitočná Pravda, ktorá sa venuje praktickému poradenstvu v rôznych oblastiach. K najčítanejším pravidelným prílohám Pravdy patria spoločenský časopis Pravda Magazín (štvrtok), magazín Varecha (piatok) a publicistický magazín Víkend (sobota). Vydavateľom denníka Pravda je spoločnosť P E R E X, a. s.

 

BR_terazTeraz.sk je spravodajským portálom Tlačovej agentúry Slovenskej republiky. Prinášame na ňom rýchle a transparentné informácie a správy, obohatené o fotogalérie a videá z produkcie TASR.

 

BR_lzoznamJeden z najnavštevovanejších slovenských internetových portálov Zoznam.sk prevádzkovaný spoločnosťou Zoznam, s.r.o. vznikol v roku 1997. Špecializuje sa na vyhľadávanie webových stránok slovenského internetu a v súčasnosti ponúka viac ako 40 online produktov. Produktové portfólio tvoria špecializované magazíny, ktoré ponúkajú návštevníkom kvalitný obsah z rôznych tematických oblastí. Medzi najdôležitejšie produkty portálu Zoznam.sk patrí spravodajský server Topky.sk, ktorý sa podľa decembrového prieskumu trhu realizovaného spoločnosťou Google.com stal už štvrtý rok najvyhľadávanejším slovenským médiom a tiež získal ocenenie Superbrands 2016.


Technická podpora

BR_enplugENPLUG je inovatívny a interaktívny digital signage s najvyšším marketingovým potenciálom na trhu. Ako prvá otvorená platforma pre digital signage premení akýkoľvek displej na interaktívny marketingový nástroj. Ponúka moderné riešenie, ktoré využíva obrazovky na interakciu so zákazníkmi, zobrazuje v reálnom čase “posty” na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram, Twitter, Foursquare) a umožňuje zvoliť si zo širokej škály obsahu ako sú RSS kanály, počasie, denné menu, vlastné grafiky, produktové videá, TripAdvisor, Digital Directory a mnoho ďalších. Enplug technológia úplne zmení váš pohľad na Digital Signage.

 

BR_webikonWebikon sa špecializuje na vývoj webových riešení postavených na systéme WordPress. Ich služby zahŕňajú tvorbu webových stránok a aplikácií, programovanie WordPress tém a modulov a poskytovanie konzultácií a školení. Členovia Webikonu sú lídrami WordPress komunity, prevádzkujú komunitný portál WP.sk a prispievajú do open source projektu WordPress prekladaním do slovenčiny, organizovaním meetupov a konferencie WordCamp. Webikon uplatňuje princípy slobody v práci, kde všetci členovia zdieľajú rovnaké práva a robia spoločné rozhodnutia.

 

BR_creativelabKaždá služba, ktorú ponúkame prešla mozgovými bunkami našich chemikov. Online a offline svet, ktorý nás dennodenne ovplyvňuje je založený na vlastnostiach hmoty, s ktorou sa všetci stretávame a tiež vlastnosťami chemických látok a ich vzájomnými reakciami. Hmotou ste aj vy a vaše produkty a služby. My vám poradíme, aké iné molekuly sú potrebné na to, aby sme vytvorili ideálnu chemickú zlúčeninu. Neočakávame, že ste rodený chemik, preto vám daný experiment radi objasníme, zoznámime vás s našim laboratóriom a všetky chemické zlúčeniny predstavíme na konkrétnych experimentoch.