Výber TOP noviniek v súťaži BLOGER ROKA®

Okrem nového faceliftu web stránky súťaže sme si pripravili pre vás niekoľko noviniek, ktoré sme aj na základe vašej spätnej väzby zakomponovali do tretieho ročníka súťaže.

Poďme na to postupne.

  1. Pribudla nám nová kategória – Nováčik. O víťazovi v tejto kategórii budú rozhodovať napríklad aj minuloroční víťazi. Preto ak máš začínajúci blog, ktorý bol založený v priebehu posledného pol roka (po 1.10.2016), môžeš sa prezentovať a vďaka súťaži nájsť nových fanúšikov a čitateľov.
  2. Zrušili sme obmedzenie veku, pretože kvalitná a zaujímavá tvorba nepozná vekové obmedzenie. Či už máš 12 alebo 99 rokov, tvoj blog môže byť nominovaný.
  3. Do finále postupuje 9 blogov s najvyšším počtom hlasov v jednotlivých kategóriách a jeden blog na základe udelenej divokej karty. Na short list sa preto dostane až 100 najlepších slovenských blogov a vlogov.
  4. Chceme, aby bol galavečer pre všetkých. Preto sme sa rozhodli, že vyberieme priestor, ktorý je väčší! Oveľa väčší! Už od apríla si budete môcť cez predpredaj.sk kúpiť vstupenky na galavečer BLOGER ROKA® a stretnúť sa tak so 100 najlepšími blogermi a youtubermi. Prvých sto vstupeniek bude za zvýhodnenú cenu.