Bloguješ INAK? Možno padneš našim mediálnym partnerom do oka

Keďže súťaž BLOGER ROKA je každoročnou prehliadkou najlepších slovenských blogov (a nielen tých!), treba to využiť na maximum. Našou snahou je rozpoznať a oceniť každý blogerský talent, a preto okrem udelenia ocenení TOP 10 blogom v 10 súťažných kategóriách budú vyhlásené špeciálne ocenenia udeľované našimhlavným mediálnym partnerom – silnou trojkou Startitup, Sketcher a Odzadu.

O aké ocenenie ide? Kto má šancu?

Si nominovaný v kategórii Newcomer a robíš to INAK? Staritup ťa ocení. Pre všetkých odvážnych nováčikov, ktorí sa nebáli zapojiť so svojím blogom do súťaže BLOGER ROKA,si pripravili prekvapenie v podobe udelenia ocenenia „Robím to INAK by Startitup“

Prečo udeľuje túto cenu Startitup

Startitup je známy tým, že sústreďuje pozornosť na všetko nové, zaujímavé a netradičné. Vo svojom projekte Robíme to INAK sa zameriava na začínajúcich podnikateľov a startupistov. Práve z toho dôvodu sa rozhodli oceniť jedného blogera z kategórie Newcomer, ktorý to podľa nich robí INAK a ide mu to výborne!

Na čo sa môže víťaz tešiť

Víťazný blog bude predstavený a odporomovaný v samostatnom článku a vlogu Robíme to INAK, aby sa o jeho šikovnosti dozvedelo čo najviac ľudí.

Kto sa môže tešiť na toto ocenenie?

To nie je všetko. Môžu sa tešiť aj fashionistky!

Najčítanejší online lifestyle portál na Slovensku hľadá svoju tvár a fashion ambasádorku, a vyberať si bude práve z nominácií v kategórii Fashion. Staneš sa ňou práve ty? Získaš ocenenie Najlepšia fashion blogerka by ODZADU?

Tu sú doteraz nominované fashion blogy

Čo módna ikona získa?

Okrem toho, že bude tvárou a fashion ambasádorkou portálu, ktorý sleduje takmer každá mladá žena, zaistené má aj super promo v podobe zdieľania jej obsahu na webe a sociálnych sieťach ODZADU.

Ak ťa tieto ocenenia zaujali, no ešte tvoj blog nie je prihlásený, nečakaj a konaj!

Chcem nominovať blog