Boli 3 minúty na pódiu pre víťaza málo? Teraz bude mať 24 hodín

Ďalšou novinkou, ktorá poteší blogerov aj skalných fanúšikov, je zmena vo vyhlasovaní víťazov. Niekoľkohodinový galavečer sme vymenili za desaťdňové vyhlasovanie víťazov, kde víťaz každej jednej kategórie bude mať svoj deň. Čo to znamená? Celý deň v centre pozornosti. Celý deň na očiach divákov. Veď BLOGER ROKA 2018 si to rozhodne zaslúži!

V prvom a druhom ročníku súťaže sa vyhlasovali výsledky na galavečeri, ktorého sa mohli zúčastniť len pozvaní hostia. V treťom ročníku sme galavečer sprístupnili verejnosti, avšak kapacita priestorov obmedzovala množstvo lístkov pre verejnosť. A tak sme sa tento rok rozhodli, že chceme, aby ste pri tom boli naozaj VŠETCI!

Ako to bude možné?

Všetky videá z vyhlasovania víťazov (a veľa ďalších) budeš môcť sledovať na našom YouTube kanáli. Vyhlasovanie výsledkov bude prebiehať od 18. do 29. júna a od začiatku budeš do vyhlasovania zatiahnutý aj ty. 10 kategórií = 10 dní. Na základe indícií budeš môcť hádať, kam vedú naše kroky, za ktorým blogerom smerujeme a teda kto sa stane víťazom. Neskôr môžeš sledovať aký deň s ním zažijeme. Tešiť sa môžeš aj na live streamy, vďaka ktorým sa ocitneš priamo na mieste činu! Ideš do toho? Daj nám subscribe, nech ti neujde žiadna novinka.

Pripíjať na slávu víťazov a česť porazených budeme na famóznej afterparty 29.6.2018, kde budú vyhlásení aj víťazi kategórií Instagram roka a najlepší WordPress blog.