• Boris Bordács

  Makeup artist, hairstylist

  Líčeniu a účesovej tvorbe sa venuje už 13. rok, vrámci čoho rieši rôzne televízne projekty ako MISS Slovensko, Dobre vedieť, Milujem Slovensko či Zem spieva. Sleduje najmä zahraničných blogerov, ktorí sú preňho obrovskou inšpiráciou. Pozoruje však aj slovenských blogerov, na ktorých je vidieť, že robia, čo milujú a robia to naplno.

  Beauty

 • Denisa Birošová

  Professional makeup artist

  Líčeniu sa profesionálne venuje asi 6 rokov. Vďaka svojmu osobitému štýlu, rukopisu si ju našli aj niektoré známe osobnosti slovenského šoubiznisu. Svoju prácu robí s celým srdcom a miluje, ak môže na žene zvýrazniť jej dokonalosť a jedinečnosť.

  Beauty

 • Anton Kuruc

  Kaderník

  Pomáha zákazníčkam odhaliť presné potreby ich vlasov, aby si mohli svoj deň užívať naplno. Nemusia sa pritom starať iba o vlasy, lebo všetky detaily ich strihu spĺňajú ich požiadavky a nároky. Práve takýto prístup a spôsob strihania vedie ku kreatívnemu a jedinečnému vyjadreniu jedinečnosti osobnosti.

  Beauty

 • Pavol Kubán

  CEO SCR® group, Prezident ADMA

  Stál pri zrode skupiny spoločností SCR, najskôr ako Creative Director v kreatívnom grafickom štúdiu SCR a zároveň aj ako výkonný riaditeľ. V súčasnosti zastáva funkciu CEO v celej skupine firiem. Od roku 2012 pôsobí v Asociácii digitálnych marketingových agentúr – ADMA v pozícii Prezidenta a predsedu správnej rady.

  Company

 • Petronela Ševčíková

  Šéfredaktorka Stratégie

  Petronela pracuje viac ako pätnásť rokov v slovenských médiách. Momentálne už niekoľko rokov pôsobí ako šéfredaktorka mesačníka Stratégie – jediného magazínu, ktorý sa na Slovensku venuje marketingovej komunikácii. Najviac ju dokáže nadchnúť, ak značky komunikujú s nápadom a autenticky. Byť vierohodný v komunikácii znamená byť podľa nej úspešný.

  Company

 • Michal Mackov

  Co-founder & strategy Bizbuilders

  Bizbuilders je externé marketingové oddelenie, ktoré si prenajimajú majitelia stredne veľkých slovenských spoločností. Pomáhajú im navrhovať rastové plány a následne ich realizujú. To všetko flexibilne podľa potreby – bez viazania na dlhodobé zmluvy a samozrejme bez negatív TPP.

  Company

 • Alena Langová

  Operations & Marketing Manager

  Celý pracovný život sa pohybuje v marketingu, a tak vývoj online komunikácie sleduje od samotných začiatkov. Pre spoločnosť CCC ju využíva už 6 rokov, a aj preto prijala výzvu stať sa členkou poroty BLOGER ROKA 2018.  Miluje netradičné projekty a firemným heslom „Idem si pre viac“ žije nielen v práci, ale aj v súkromí.

  Fashion

 • Monika Sládková

  Šéfredaktorka magazínu FEMINITY

  V redakcii online lifestylového magazínu FEMINITY pôsobí od roku 2012. O necelé dva roky sa vypracovala na post šéfredaktorky a pod jej vedením začal magazín vychádzať aj v printovej forme. Prácu s magazínom vníma ako vizuálny celok, a to aj vďaka štúdiu grafiky, masmediálnej komunikácie a marketingu. Najnovšie trendy sleduje na Instagrame, a aj preto si myslí, že je to nutná platforma pre každého úspešného blogera. Miluje umenie, módu a dizajn. U blogerov si všíma ich osobitosť a kreativitu.

  Fashion

 • Nina Skalíková

  Fotografka

  Foteniu módnej a portrétnej fotografie sa venuje 8 rokov. Do jej portfólia patrí spolupráca s Miss Slovensko, promo fotografie moderátorov pre Teleráno & Reflex, a fotenia krásnych Sloveniek ako napríklad Karolína Chomisteková, Mária Čírová, Youtuberky LucyPug & Jana Hrmová, Veronika Ostrihoňová a ďalšie.

  Fashion

 • Michaela Králiková

  Majiteľka Kralikova Cafe & Cake

  Študovaná teologička, autorka kuchárskej knihy a blogov o jedle, vášnivá kuchárka a foodstylistka, okrem iného mamina 3 detí založila svoj vlastný start up Kralikova Cafe & Cakes ktorého súčasť je inovatívna kaviareň, ktorá ponúka lokálne sezónne produkty a dobroty z vlastnej výroby Kralikova Manufacture.

  Food

 • Martin Novák

  Executive chef FACH

  Martin Novák je aktuálnym šéfkuchárom reštaurácie FACH, kde spojil svoju vášeň a talent pre dobré jedlo so svojimi 15-ročnými skúsenosťami. Jedlá stavia na lokálnych surovinách, sezónnosti a čistom škandinávskom štýle varenia.Jeho cieľom je priniesť hosťom skutočný gastronomický zážitok na Slovensku.

  Food

 • Martin PYCO Rausch

  moderátor, autor, fotograf, vydavateľ

  Začínal ako hudobný redaktor úvodom 90tych rokov v rádiu, do povedomia sa dostal ako televízny moderátor relácií Superstar, Česko Slovensko Má Talent, Let’s Dance, Tvoja Tvár Znie Povedome. Vyštudoval Hotelovú akadémiu a v posledných rokoch sa venuje okrem cestovania najmä gastronómii. Ako kuchár, fotograf a vydavateľ sa doposiaľ podpísal pod tri kuchárske knihy vegetariánskej trilógie “MOJE JEDLO”.

  Food

 • Zuzana Semíková

  Managing director, SOCIALISTS

  Po 15 rokoch skúseností v mediálnej agentúre sa posunula na stranu kreatívnej tvorby. Vedie agentúru SOCIALISTS, zameranú na koncepčnú tvorbu obsahu a kreatívne využitie sociálnych médií. V kampaniach kooperujú s rôznymi influencermi, blogermi, zároveň sa venujú aj ich personal brandingu.

  Instagram roka

 • Zuzana Beliančinová

  Šéfredaktorka EMEFKA

  Horlivá fanúšička humoru akejkoľvek podoby, milujúca sarkazmus, kreatívne nápady a bláznivé výzvy. Spolu so svojim tímom sa stará o to, aby bol portál EMEFKA synonymom zábavy na slovenskom a českom internete.

  Instagram roka

 • Simona Mištiková

  Managing director, DIVINO

  Viedla jeden z troch tímov v najväčšej PR agentúre na Slovensku, až kým si nezaložila vlastnú DIVINO. Klientom prináša efektívne a funkčné riešenia. V oblasti komunikácii pôsobí viac ako 15 rokov. Venuje sa strategickému poradenstvu pre korporátnych klientov a klientov z oblasti rýchloobrátkového tovaru, krízovej komunikácii a tréningom. V rámci agentúry dlhodobo a intenzívne pracujú s blogermi, vlogermi a influencermi a spoločne tvoria kreatívne riešenia a kampane.

  Instagram roka

 • Veronika Homolová Tóthová

  Vedúca vydania spravodajstva TV JOJ

  V médiách pracuje viac ako 20 rokov. Od roku 2008 sa venuje zaznamenávaniu životných príbehov ľudí, ktorí prežili nacistické alebo komunistické prenasledovanie. Jej kniha „Mengeleho dievča“ sa stala fenoménom – je Knihou roka, najpredávanejšou knihou v sieti kníhkupectiev a v rovnakej ankete sa Veronika stala slovenskou spisovateľkou roka 2017.

  Life

 • Lukáš Adamec

  Spevák, otec, muzikálový herec

  V roku 2011 vyhral druhý ročník speváckej súťaže Česko Slovenská Superstar a v roku 2016 vyhral hudobno-zábavnú šou, Tvoja tvár znie povedome. Od roku 2015 účinkuje v slovenských muzikáloch ako napr: Krysar, Jesus Christ Superstar, Atlantída, IAGO. Jeho doteraz najväčším úspechom je minuloročný hit – pieseň „Horúca Láska“

  Life

 • Ivet Tomášková

  Zakladateľka projektu Som Idealista

  Ivet vždy milovala myšlienky, v ktorých sa ľudia vedeli nájsť, ktoré sa dotkli ich duše. Preto sa rozhodla takéto citáty šíriť aj na Slovensku a založila projekt Som Idealista, ktorý denne inšpiruje desiatky tisíc ľudí cez sociálne siete.

  Life

 • Lenka Galla

  Fotografka

  Pred prvým tehotenstvom pracovala v agentúre, no dnes je z nej profesionálna fotografka, ktorá sa špecializuje najmä na fotenie tehuliek, novorodencov, detičiek a rodín. Zároveň je aj matkou troch detí.

  Mama

 • Martina Smatanová

  Šéfredaktorka magazínu Najmama.sk

  Od začiatku je súčasťou najčítanejšieho magazínu pre mamy na Slovensku – Najmama.sk, ktorý vznikol v roku 2009. Za tie roky vníma a sleduje, ako je online svet pre súčasné mamy dôležitý, a o to zodpovednejšie so svojim tímom prináša a sleduje informácie.

  Mama

 • Eva Blahútová

  Šéfredaktorka mesačníka EMMA

  Dlhoročná šéfredaktorka lifestylového mesačníka, ktorý udáva trendy v móde, kráse a rieši vzťahy z pohľadu žien. V súčasnosti okrem časopisu vedie aj web emma.sk, wanda.sk a dohliada na sociálne siete týchto médií.

  Mama

 • Filip Kuna

  Managing Director SK & CZV

  V online publishingu začal podnikať ešte na strednej škole. 12 rokov spolupracuje so Zoznam.sk, z toho 8 rokov šéfoval produktovému oddeleniu. Momentálne riadi slovenskú a českú pobočku Strossle.com, content recommendation platformu zameranú na personalizáciu a native ads.

  Newcomer

 • Zuzana Kotuliaková

  Marketing director Startitup Group

  V Startitup Group pracuje od roku 2016 a má na starosti všetko, čo sa týka marketingu. Od mediálnych spoluprác, organizovania eventov až po sociálne siete. A keď má chvíľku voľného času, rada vybehne za dobrým street foodom, sladkému tiež nikdy neodolá.

  Newcomer

 • Jana Malaga

  Zakladateľka Asociácie blogerov

  V roku 2016 založila unikátny projekt Asociácia blogerov, ktorý dnes edukuje a spája viac ako 170 slovenských blogerov. Dnes s chuťou riadi svoju obsahovú agentúru Content agency, ktorá sa zameriava na nastavenie obsahovej stratégie, tvorbu obsahu a na spoluprácu so slovenskými a českými influencermi.

  Newcomer

 • Milan Stupka

  MINI Slovensko

  V práci: PR manager pre automobilové značky MINI a BMW, nositeľ Ceny Prokop PR osobnosti roka, podporujúci SK blogerskú scénu a s množstvom služobných ciest v zahraničí. Mimo práce: intenzívny cestovateľ ako @Milan_Not_From_Italy s VP sk. A,B,C a T a s mobilom v ruke.

  Travel

 • Tibor Patay

  Producent & Režisér

  Producent a režisér gastro-cestopisu Cestou necestou. Po rokoch v Tv Markíza založil svoju produkčnú spoločnosť zameranú na dokumenty. Precestoval 66 krajín a podľa jeho slov iba začína. Cestovanie a poznávanie kultúr považuje za nutnosť osobnostného rozvoja.

  Travel

 • Šimon Snopek

  Cestovateľ, fotograf, režisér

  Od svojich 16 rokov sa snaží cestovať ako sa len dá. Už vtedy si uvedomil, že spoznávanie sveta a príbehov ľudí je jediná skutočná investícia, ktorá spraví človeka duševne bohatšieho. Prostredníctvom fotografií a videí z jeho ciest sa snaží vyjadriť svoje pocity a emócie a ukázať ľudom svet svojimi očami. Rád si prečíta blogy o miestach, na ktorých ešte nebol.

  Travel

 • Juraj Bača

  Herec

  Hosťujúci herec Slovenského Národného Divadla, divadla Nová scéna a divadla Aréna. Finalista ankety OTO 2017. Zo seriálovej tvorby najviac zarezenovali seriály Panelák, Búrlivé víno a naposledy to bola slovenská adaptácia úspešného seriálu komisár Rex, z ktorého príprav vzniklo aj niekoľko vlogov.

  Video

 • Ján Gordulič

  Stand-up komik

  Ján Gordulič, stand-up komik, autor online relácie Ťažký týždeň. Jano od mladosti prekladal TV seriály, neskôr písal scenáre k sitcomom Mafstory a Profesionáli. V roku 2009 založil stand-up comedy show Silné reči a od decembra 2015 so svojím tímom nakrúca online reláciu Ťažký týždeň, komentujúcu aktuálne dianie na Slovensku. Má rád orieškovú Fidorku a bryndzovú pomazánku.

  Video

 • Matej Zrebný

  Tvorca krátkych videí

  Slávneho a obľúbeného Mateja nájdeš na youtube pod názvom Zrebny & Frlajs. Tento kanál odoberá vyše 160 tisíc ľudí a počty vzhliadnutí trhajú rekordy. A áno, aj Mateja vozí VB Taxi, preto v ich mene zasadne do porotcovskej stoličky v kategórii Video.

  Video

 • Samuel Schlarmann

  Výkonný riaditeľ iSITA

  Pôsobí ako výkonný riaditeľ mediálnej skupiny iSITA, pod ktorú patria WebNoviny.sk, BratislavaDen.sk, Podnikam.sk, Najky.sk, Zdravoteka.sk a iné. Zakladal viacero webov v SR aj v zahraničí. Špecializuje sa na digitálny marketing.

  Práca s obsahom

 • Peter Nagy

  Manažér natívnej reklamy

  Peter Nagy (27) pracuje ako manažér natívnej reklamy vo vydavateľstve Petit Press. Založil a riadi obsahové štúdio SME Creative, predtým založil portál Fičí.sk, kde bol šéfredaktorom. Vyštudoval žurnalistiku na Univerzite Komenského v Bratislave a je držiteľom Novinárskej ceny 2017 za inovatívnu žurnalistiku.

  Práca s obsahom

 • Marek Šándor

  Strategist & Partner Startitupgroup

  Marek Šándor je spoluzakladateľ Startitup Group, pod ktorý patria portály ako emefka, odzadu, startitup, interez, sketcher a ďalšie. Pred založením portálu startitup.sk pracoval v USA na svojom startupe droppie. V súčasnosti pôsobí ako predseda predstavenstva PUNK VENTURES, ktorej úlohou je investovanie do slovenský a českých digitálnych projektov.

  Práca s obsahom

 • Kamil Aujesky

  CEO samsiDigital

  Aktuálne vedie svoju digitálnu agentúru samsiDigital, je Google Partners Trainer, čo znamená, že ako jeden z pätnástich ľudí na Slovensku má na starosti vzdelávanie jednotlivcov a firmy v oblasti digitálneho marketingu. Pravidelne organizuje Digitálny Štvrtok, točí Marketing Backstage a venuje sa ďalším projektom a konzultáciám v rámci digitálneho marketingu.

  Práca so soc. médiami

 • Ivana Pacoňová

  Creative Director Core4

  Iva pracuje ako kreatívna riaditeľka v reklamnej agentúre CORE 4. Pracovala na kampaniach pre klientov ako Orange, Slovenská sporiteľňa či Europa2. Jej práce sa pravidelne objavujú na kreatívnych festivaloch. Na konte má niekoľko Klincov, Zlatých Peciek, ocenení Digital Pie, Prokop či Young Lions. Je autorkou doteraz najkomentovanejšieho postu na slovenskom Facebooku.

  Práca so soc. médiami

 • Patrik Barták

  Strategy Director

  Stategy Director v agentúre Basta digital (nové Pizza SEO). Vyštudoval psychológiu, v minulosti viedol social media a neskôr UX&web tím. Má skúsenosti s dlhodobími výkonnostnými kampaňami aj s nárazovými kampaňami pre Slovensko aj export.

  Práca so soc. médiami

 • Peter Brichta

  Fotograf

  Aktívnemu fotografovaniu sa venuje od roku 2007. Od svojich začiatkov si vyskúšal rôzne žánre, od ateliérového fotenia, reportážnu fotografiu až po paparazzovanie. V súčasnosti pôsobí ako športový a komerčný fotograf na území Slovenskej Republiky a okolí.

  Práca s fotografiou

 • (W) Webikon tím

  WordPress špecialisti

  Tí najlepší na WordPress ohodnotia tvoj blog z hľadiska technickej realizácie, bezpečnosti a rýchlosti. Hodnotiť budú WordPress blogy, ktoré postúpia do finále. Najlepšiemu blogu zrevidujú kód a poskytnú cenné rady pre jeho bezproblémový chod.

  Najlepší WordPress blog 2018

Táto stránka používa cookies. Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s ich používaním.<<<<<<< HEAD Viac info ======= Viac info >>>>>>> master